top of page

Коротко про Cypris Chat English

Cypris Chat — це неприбуткова спільнота для вивчення англійської мови у віртуальному світі Second Life, що розташована на острові Cypris Village III.  Cypris Chat не є школою, однак ми пропонуємо практичні заняття у формі організованих уроків, дискусій, чатів та інших різновидів діяльності. Ми дотримуємось суворої політики щодо підтримання миру в нашій групі і просимо учасників нашої спільноти бути якомога активнішими для підтримання спілкування в нашій родині. Завітайте до нас і переконайтесь, наскільки захоплюючим може бути цей новий спосіб навчання. Приєднуйтесь до Second Life за адресою: http://secondlife.com і телепортуйтесь на острів Cypris Village.

Наша місія
Ми прагнемо забезпечити освітню і водночас цікаву атмосферу для вивчення і викладання англійської мови. Наші учасники мають можливість бути частиною активної спільноти і знаходитись серед людей з усього світу, котрі вивчають, викладають чи просто хочуть розмовляти англійською. Ми віримо в те, що навчання повинно бути радше способом життя, а не боротьбою за досягнення результатів.

*****************

4 Принципи Cypris

・Взаємообмін
Після приєднання до нашої родини учасникам слід знайти можливість розповісти про те, чого вони навчились або чим займались в Second Life. Розкажіть нам, де Ви були, що бачили. Продемонструйте безпечні іграшки, одяг, аватари і гаджети. Взаємообмін сприяє спілкуванню.

・Повага
Життя в Second Life дуже відрізняється від реального життя, проте воно є реальним для багатьох із нас. Ми є представниками різних культур, маємо різне походження і різну мотивацію для проведення часу в SL. Інколи ми можемо не розуміти один одного, проте у всіх нас спільна мета – навчання або викладання.

 

・Зворотній зв’язок
Розкажіть, що Ви думаєте про Cypris.  Повідомте нам свою думку. Допоможіть нам зробити цю спільноту кращою для Вас. Саме зворотній зв’язок робить Cypris настільки чудовим. Ваша думка є найбільш важливою. Допомагайте один одному навчатись чи викладати. Обговорюйте помилки та успіхи.

 

・Будьте активними
Спілкуйтесь. Розмовляйте. Задавайте запитання. Говоріть що-небудь. Ми не є пасивними, а активними студентами! Ми повинні бути активними учасниками дискусій заради практики! Для того, щоб брати участь, ми повинні ГОВОРИТИ! Менше пишіть, більше розмовляйте. Ми існуємо для того, щоб допомогти членам спільноти покращити їхні розмовні навики англійською.​

 

 

bottom of page